בואו ללמוד מהמקור עם מאסטר איל אופיר . הישראלי הראשון שהתקבל וגר בכותלי המנזר ,בעל 43 שנות אימון והדרכה באומניות לחימה ,מפיץ שאולין קונג פו בישראל משנת 2001 .
תגובות: -1   צפיות: -1
דף הבית שאולין שופ יצירת קשר
צ'ינה היא תחום הלחימה בטווחים קרובים, כל מה שקשור בהאבקות ביריב, שחרורים מתפיסות וחביקות, שימוש בנקודות תורפה, קריעת וכריתת איברים

צ'ינה- שליטה באחיזה צ'ינה היא תחום הלחימה בטווחים קרובים, כל מה שקשור בהאבקות ביריב, שחרורים מתפיסות וחביקות, שימוש בנקודות תורפה, קריעת וכריתת איברים. בצ'ינה לומד המתאמן להשתלט על היריב ע"י שימוש בכוח קטן יחסית כנגד אזורים חלשים בגופו של היריב ועל ידי כך הוא יכול לשלוט בו בקרב. אחד היתרונות הבולטים בצ'יינה הוא היכולת ליצור לחץ וכאב גדול על נקודות התורפה השונות ולנטרל את היריב ולהכניע אותו בלי בעצם ליצור נזק אמיתי. צ'ינה קיימת בסין שנים רבות והיא הבסיס העתיק לג'ודו, גיאגוטוסו, אייקידו, טכניקות עתיקות בפנצ'ק אינדונזי, קוקסול קוריאני ועוד שיטות רבות ואחרות שהתפתחו במזרח והושפעו מהצ'ינה לימוד הצ'ינה בשאולין קונג פו משתלב באימונים כחלק אינטגראלי וחשוב ביותר ויחד עם תרגילי הקונג פו השונים אמנות הצ'ינה משתלבת בהרמוניה מוחלטת עם התנועות החזקות והמהירות של הקונג פו. בצ'ינה קיימות רמות שונות של לימוד וכבר מילדות לומד הנזיר הצעיר מכות בסיסיות וככל שהוא מתבגר טכניקות הצ'ינה הולכות ונעשות מורכבות, מסובכות ומתקדמות יותר כך שהנזיר יוכל להשתמש בטכניקות אלו ולגבור על היריב. חלק מהלימוד הוא סודי ורק בלימוד המתקדם ביותר לומדים טכניקות קטלניות היכולות לגרום לנכות או מוות של היריב. אחד מתחומי הלימוד בצ'ינה הוא כנגד כלי נשק שונים וכך יוכל הנזיר להילחם בידיים חשופות כנגד אויב חמוש. כל שירותי הבטחון ברחבי העולם משתמשים בלימוד הצ'ינה כחלק בלתי נפרד מטכניקות לחימה הנלמדות במסגרות אלו.