בואו ללמוד מהמקור עם מאסטר איל אופיר . הישראלי הראשון שהתקבל וגר בכותלי המנזר ,בעל 43 שנות אימון והדרכה באומניות לחימה ,מפיץ שאולין קונג פו בישראל משנת 2001 .
תגובות: -1   צפיות: -1
דף הבית שאולין שופ יצירת קשר
השיעורים הקבוצתיים מועברים על פי תוכנית לימוד התואמת את תוכנית הלימודים במנזר שאולין במינון של פעמיים בשבוע לפי גיל ורמת המתאמנים. הקבוצות יחסית קטנות כך שכל תלמיד זוכה ליחס אישי, לתשומת לב כדי לעזור לו להתקדם באופן אישי בתוך המסגרת הקבוצתית. בלימוד קבוצתי התלמידים כפופים לתכנית לימודים שנתית ומתחייבים לתרגל היטב את החומר הנלמד על מנת לשמור על הקצב והרמה הקבוצתית.

שיעורים קבוצתייםהשיעורים הקבוצתיים,מועברים על פי תוכנית לימוד התואמת את תוכנית הלימודים במנזר שאולין ,במינון של פעמיים בשבוע לפי גיל ורמת המתאמנים. הקבוצות יחסית קטנות ,כך שכל תלמיד זוכה ליחס אישי, לתשומת לב ,כדי לעזור לו להתקדם באופן אישי ,בתוך המסגרת הקבוצתית. בלימוד קבוצתי התלמידים כפופים לתכנית לימודים שנתית ומתחייבים לתרגל היטב את החומר הנלמד על מנת לשמור על הקצב והרמה הקבוצתית.בלימוד הקבוצתי ,יש חשיבות לאווירה של הקבוצה, לרמתה, לאנרגיה ולדינאמיות של הקבוצה ,המשתנה מקבוצה לקבוצה ומגיל לגיל. בקבוצות הלימוד של הילדים הצעירים ,מושם דגש על כל מרכיבי הבסיס של הקונג פו ,המתאימים ללימוד ילדים הן באווירה והן בטכניקה ,המותאמים לגיל של המתאמנים. ברור שילדים בגיל 5-6 לא יקבלו שיעור זהה לזה של ילדים בני 14-15, ואילו מבוגרים המתחילים את אימוניהם בגיל מבוגר ,לא יוכלו להתאמן באותו אופן של ילדים בתחילת הדרך מאחר שגופם שונה ,הן בכוחו בגמישותו וצורת הלימוד תותאם לצרכיו של המתאמן לפי גילו ורמתו. לרשותכם מערכת שעות מפורטת תחת הלינק "לוח שעות אימונים".